מדפסת תלת מימד Solus PRO

מדפסת תלת מימד לתכשיטים, ה- SOLUS PRO

מדפסת הסולוס פרו היא מדפסת תלת מימד המבוססת על מקרן LED UV ברזולוציה גבוהה המציעה שילוב של האיכות הגבוהה ביותר ואמינות במחיר מעולה לתמורה.

הסולוס משתמשת ברכיבים האיכותיים ביותר (ובנויה כמו טנק קטן) ומשתמשת בשיטת קילוף שכבה ייחודית (לאחר הקשחת הנוזל והידבקותו לתחתית האמבטיה) שעליה פטנט בהליך רישום.

בניגוד ללא מעט מדפסות אחרות המשתמשות באמבטיות נוזל המצופות בסיליקון, הסולוס משתמשת ביריעת טפלון שלה מאפיין הדבקות נמוך מאד לקילוף עדין ומושלם של כל שכבה לאחר הקשחתה.

שיטת קילוף זאת מאפשרת למשתמש להדפיס אובייקטים בתלת מימד עם פני שטח ברמה מקצועית ורמת פרטים מדהימה, העוקפת את רוב המדפסות הנמצאות בשוק היום, גם כאלה שעלותן גבוהה פי כמה ממחירה של מדפסת הסולוס.

מנגנון קילוף שכבה מוביל
מקרן UV LED איכותי ביותר
מאפשרת שימוש בכל חומר צד שלישי
אמבטיית נוזל עמידה מאלומיניום
הדפסות ברזולוציה סופר גבוהה
איכות מקצועית במחיר משתלם

מהירות הדפסה גבוהה מאד

רק 6.5 דקות למילימטר בגובה למגש שלם ואין חשיבות לכמות המודלים שעל שולחן הבנייה!

בניגוד למדפסות המשתמשות בשיטות הדפסה אחרות כמו לייזר או מזרקים, בסולוס אין חשיבות לכמות המודלים הנמצאים על שולחן הבנייה מבחינת משך זמן הבנייה. אלא רק למודל הגבוה ביותר מביניהם, שכן הזמן קבוע וידוע מראש לפי עובי השכבות הניתן להגדרה. אין הבדל במשך הבנייה בין אם יש מודל אחד בשטח הבנייה או ששטח הבנייה מנוצל במלואו. לדוגמה,  ברזולוציית Z מצוינת של 20 מיקרון, הסולוס בונה מילימטר אחד תוך 6.5 דקות לכל השולחן! זאת אומרת, שטח הבנייה לדוגמה, יכול להיות מלא בטבעות, שגובהן הכולל הוא 30 מילימטר, זמן העבודה יהיה 30 מ”מ * 6.5 דקות =  כ- 195 דקות.

כ- 3:15 שעות בלבד! לשולחן בנייה מלא במודלים!

כאמור, זמן הבנייה אינו תלוי ברזולוציית ה XY, ניתן להדפיס בשני גדלי שטחי העבודה ולקבל את אותה המהירות, שכן זמן הבנייה תלוי אך ורק בעובי השכבות. יותר שכבות, יותר זמן. בסולוס, הדפסה ב 20 מיקרון בציר ה- Z מספקת איכות הדפסה מדהימה המצריכה המון שכבות אך לוקחת מעט מאד זמן יחסית! המקרן מקרין כל שכבה בבת אחת למשך כמה שניות

בניגוד למדפסות בטכנולוגיות אחרות שצריכות לעבור נקודה נקודה בשכבה, הסולוס משתמשת במקרן המקרין את “תמונת האור” עבור כל שכבה בבת אחת. שיטה זאת לרוב מהירה יותר ליצירת כל שכבה משיטות אחרות.

בהשוואה למדפסות אחרות

הסולוס פרו משתמשת בטכנולוגיית הקרנה באמצעות מקרן LED UV פנימי, המקרן מאפשר להגיע לדיוק ברמת הפיקסל (פיקסל תלת מימדי- ווקסל), עם הגדרת תחום גבוהה מאד לגבולות כל שכבה.

לרוב מדפסות תלת המימד המשתמשות בנוזל המוקשח על ידי אור ישנה “אמבטיית נוזל”, לרוב אמבטיה זאת עשויה מזכוכית או מפלסטיק, כאשר ישנו ציפוי או הדבקה של שכבת סיליקון בתוכה. עם הזמן הסיליקון מעכיר ונהפך לאפור, מה שגרוע שיקרה כיוון שנתיב האור מוכרח להיות שקוף לחלוטין. לכן, יש לצפות מחדש את האמבטיה בסיליקון או להחליפה בחדשה, דבר שלרוב כרוך בהוצאה כספית גדולה. לסולוס שיטת קילוף ואמבטיית נוזל ייחודית עשויה מאלומיניום, בעלת פטנט בהליכי רישום (Patent Pending) שעושה שימוש ביריעת טפלון בתחתיתה. היריעה עמידה מאד ובשימוש נכון יריעה אחת יכולה להחזיק חודשים רבים. היריעה ניתנת להחלפה ועלות ההחלפה שלה היא מזערית. עם רכישת המדפסת מקבלים 5 יריעות שכאלו.

מדפסת תלת מימד Solus PRO

פתוחה לחומרים צד שלישי וניתנת להגדרה מלאה

הסולוס מאפשרת שימוש ברוב החומרים הפופולריים אשר מיועדים להדפסה במדפסת תלת מימד המשתמשת במקרן DLP ואף מציעה בחירת פרופיל בנייה התואם לחלק מחומרים אלו. כמו כן, ניתן להגדיר בתוכנת הקונטור, ערכים עבור זמני חשיפת האור והגדרות נוספות אשר מאפשרות חופש פעולה מוחלט בשימוש במדפסת עם חומרים צד שלישי.

תוכנת ה- Solus Contour Pro

קונטור פרו היא תוכנה חדשנית בפיתוח עצמי של יצרן המדפסת, שנבנתה במיוחד לשימוש עם מדפסת הסולוס פרו, המאפשרת למצות את מלוא הפוטנציאל של המדפסת.

קונטור מזהה היכן יש צורך לשים תמיכות עבור המודלים אותם אנו מעוניינים להדפיס ומסמנת את אזורים אלה בצבע, מה שמקל על עבודת יצירת התמיכות משמעותית. קונטור יכולה ליצור תמיכות בצורה אוטומטית וגם מאפשרת יצירת תמיכות בצורה ידנית- בתלת מימד, בצורה קלה ביותר. קונטור גם מאפשרת הזזה, סיבוב, הגדלה והקטנה, בחירת חומר הבנייה מתוך פרופילי חומר ובנייה מוגדרים מראש עבור הגדרות זמני חשיפה לאור, הגדרות הרזולוציה ועוד.

קונטור פרו מאפשרת לצפות בשכבות המודלים על ידי חתך שניתן להעביר לגובהם עוד לפני תחילת הדפסתם, כך ניתן לצפות ולשים תמיכות במקומות הנכונים בצורה ידנית בקלות יתרה.  התוכנה נוחה וידידותית למשתמש.

מדפסת תלת מימד Solus PRO

בחבילה

מדפסת Solus Pro

5 יריעות סיליקון לאמבטיית הנוזל

כבלים ועזרים

התקנה בבית העסק\הלקוח הכוללת הדרכה מלאה בשימוש המדפסת ובתוכנת הקונטור פרו והדפסה ראשונה לניסיון.

משווק בלעדי בישראל של מדפסת ה- SOLUS PRO

אחריות של שנה מלאה, תמיכה ושירות.

נתונים טכניים 

שטח הבנייה: 80x45x110 מ”מ

רזולוציית XY:
42 מיקרון

רזולוציית Z:
עד 10 מיקרון (בדר”כ 20 מיקרון)

מקרן UV-LED המקרין אור באורך גל של 405 נאנומטר מובנה.

העברת קבצים ב Wifi, כבל רשת או USB.

מסך מגע ענק, קל וברור לשימוש.

פתוחה לחומרים צד שלישי.

צור קשר


    תפריט