KeyShot 

תוכנת ההדמיה הקלה והמהירה ביותר
המספקת תוצאות מדהימות.

 

ריינו מאסטר הינו משווק מורשה של תוכנת KeyShot בישראל.

מה עושה את KeyShot שונה?

KeyShot בנויה ליצור הדמיות תלת מימד והנפשות בצורה פשוטה. היא מאפשרת לשייך חומרים ותאורה בצורה מהירה ומספקת את תצוגת החומרים הטובה ביותר ותאורה מציאותית. הכל בממשק חזק שמאפשר יכולות מתקדמות ואת היכולת לראות את השינויים שלך בזמן אמת. אז מה היא KeyShot? ומה היא עוזרת לך לעשות?

קלה לשימוש- התמקדו בעיצוב, לא בתוכנה.

KeyShot היא תוכנה קלה במיוחד ללמידה ולשימוש המאפשרת להשיג תמונות מציאותיות תוך דקות ע”י שימוש בממשק פשוט, מבוסס רצף עבודה. עם גישה אינטראקטיבית להדמיה, ניתן ליצור תמונות פוטו ריאליסטיות מכל מודל תלת מימדי תוך דקות.
למרות ממשק התוכנה הפשוט, KeyShot מאפשרת עומק שימוש ותספק את המשתמש המתקדם ביותר ומאפשרת את כל האפשרויות המתקדמות גם למומחי הדמיות תלת המימד המנוסים ביותר. אודות לממשק המתוכנן כראוי, אפילו הכלים המתקדמים ביותר קלים ללמידה ולשימוש.

מהירה- הציגו את רעיונותיכם מהר ומוקדם יותר

KeyShot מביאה מהירות ויזואלית וגמישות לכל תהליך פיתוח המוצר, עם התמיכה הרחבה ביותר בפורמטים של קבצי תלת מימד KeyShot מאפשרת זרימת עבודה מתכנון הקונספט למוצר הסופי.
KeyShot היא תוכנת ההדמיה היחידה שבאמת מובנית לאורך כל תהליך הפיתוח. תודות לשיטת הייבוא של התוכנה שאין דומה לה, התוכנה מייבאת כמעט כל סוג קובץ.

אודות לרשת שיתופי הפעולה הרחבה של KeyShot, משתמשים של תוכנות תלת מימד רבות יכולים להעביר את המידע שלהם בקלות מהתוכנה בה הם משתמשים לתוך KeyShot תוך כדי שמירת הקשר לתוכנת המידול שלהם בזמן אמת. זאת ע”י שימוש בטכנולוגיה הייחודית של KeyShot המאפשרת חיבור חי וישיר (LiveLinking) בין תוכנת תלת המימד ל KeyShot וכל השינויים שנעשים למודל בתוכנת תלת המימד יכולים להיות מועברים לתוכנת ה KeyShot הפתוחה במקביל ועדכון הסצנה ללא איבוד של עבודה.

בין אם אתם משתמשים ב KeyShot בשלב מוקדם של הצגת הקונספט והעיצוב או למצגת הסופית, מכירות ושיווק או תיעוד טכני, KeyShot מאפשרת לך להתחיל לעבוד איך שיש לך את המודל התלת מימדי ובזמן שיהיה לך את המוצר הסופי, תסיים גם ליצור את התמונות המדהימות ביותר.

מדוייקת- עשו את זה ריאלסטי יותר

החומרים של keyShot הולכים הרבה מעבר לתצוגה פיזיקלית ומספקת מאפיינים מדעיים מדוייקים לאיכות ההדמיות הטובות ביותר. השתמשו בחומרים המובנים בתוכנה, בחומרים של בלעדיים של חברות צד שלישי או צרו בעצמכם.

החומרים של KeyShot מדוייקים בצורה מדעית. לעומת חומרים שהם “מבוססים פיזיקלית” כמו של תוכנות הדמיה רבות, החומרים של KeyShot משקפים ייצוג מדויק פיזיקלית וגם קלים להבנה שלהם ושל המאפיינים שלהם.

ניתן לשנות כל חומר, לצבוע אותו וליישם לו מרקם (Texture) ולהראות כל שינוי בזמן אמת כדי לתת לך את החומרים המושלמים להדמיה שלך. ניתן להתאים חומרים מדודים ע”י שימוש בצבעי Cie-Lab ובערכים משתנים עבור ברק, או להשתמש בייצוגים דיגיטליים כמו חומרים של Axalta Coating Systems, Mold-Tech, and Sørensen leather.

לצבעי החומרים ניתן להגדיר צבע בעצמנו ע”י שימוש במגוון טווחי צבעים או להשתמש בספריות סטנדרטיות כמו PANTONE ו- RAL.

ניתן לשתף חומרים דרך הענן של KeyShot )KeyShot Cloud, המאפשרת לך להיכנס ולהשתמש באחד המאגרים הגדולים ביותר ברשת עבור משאבים להדמיות תלת מימד.

הדמיה של נורות

עוצמתית- גישה לכוח המחשוב המלא

KeyShot נותנת לך את הכוח ואת האפשרות להשתמש בכוח העיבוד של המעבד )CPU) או במעבדים הגרפיים של Nvidia (GPU) עבור הדמיות ומאפשרת להגדיל את כמות המשאבים עבור ביצועים ללא תחרות.
ל KeyShot יש את היכולת להשתמש בכל ליבות המעבד הזמינות במחשב או להשתמש ביכולות עקיבת האור של כרטיסי המסך מסוג NVIDIA RTX, בין אם אתם משתמשים בווינדוס או מק, KeyShot תעבוד כמעט על כל מחשב שולחני או נייד מיד לאחר ההתקנה.
KeyShot היא אחת מהתוכנות הבודדות שניתן לבחור בתוכה אם להשתמש במעבד (CPU) או במעבד הגרפי של כרטיס המסך (GPU) בלחיצת כפתור אחת.
ניתן לבחור אם להשתמש ולנצל %100 מליבות המעבד הפיזיות והוירטואליות או להשתמש ב %100 מכל כוח העיבוד הזמין של המעבד הגרפי, המאפשרת להגדיל את המשאבים ואת הביצועים בקו ליניארי ע”י הוספה של ליבות מעבד או מעבד גרפי.

מתקדמת- יצירת התאורה הנכונה

KeyShot מאפשרת יכולות הארה מתקדמות היוצרות את התאורה המדוייקת היותר להדמיות סטודיו פשוטות או לתאורת פנים המורכבות ביותר.

מנוע ההדמיה בזמן אמת של KeyShot מכיל את האלגוריתמים המתקדמים ביותר עבור התאורה, המשנים לחלוטין את ההדמיות שאפשר להשיג עבור מרחבים פנימיים.

באותה הדרך שבה KeyShot שינתה את המהירות בה ניתן לייצר הדמיות של מוצרים, אלגוריתם התאורה מאפשר את הדרך המהירה והמדוייקת ביותר ליצירת הדמיות עם תאורה מורכבת למרחבים פנימיים.

ניתן ליצור הדמיות מסצינות הכוללות מאות אורות והארות דרך חלונות קטנים בצורה אינטרקטיבית ומבלי להתפשר על איכות או דיוק, והכל קורה ב KeyShot בצורה מדוייקת מבלי שהמשתמש צריך לכוון משתנים מתקדמים כמו מספר הפוטונים הדרושים כדי לייצר הדמיה מסצינה מסויימת.

זמן אמת- קבלו את תוצאות ההדמיה באופן מיידי

KeyShot היא תוכנת הדמיה בזמן אמת במהותה. ונבנתה ככה מליבתה. התוכנה מאפשרת לראות את התוצאות באופן מיידי, כל שינוי מחומר ותאורה ועד מצלמה ואנימציה נראה מיידית תוך כדי העבודה.

KeyShot היא תוכנת ההדמיה הראשונה שמאפשרת לך לעבוד בסביבת עקיבת אור (Ray Tracing) מההתחלה. דרך השילוב בין תאורה כללית מתקדמת, מיפוי פוטונים מרובה ליבות, דגימות חומרים המתאימות וליבת תאורה דינאמית, KeyShot נותנת חוויה אינטרקטיבית שתוצאותיה הן תמונות באיכות ריאליסטית באופן מיידי.

כל שינוי שנעשה, חומר, תאורה, גיאומטריה – מתעדכן באופן מיידי ומאפשר לך להעריך את התוצאה תוך מספר שניות. מבלי להחליף קדימה ואחורה בין מצבי תצוגה, וללא המתנה אינסופית כדי לראות איך ההדמיה תראה כשתסתיים. שבו לאחור ותנו לתמונה הסופית להתגבש מול עיניכם במהירות.

השוואת גרסאות תוכנת KeyShot

yearly susbscription KeyShot PRO

Features

$1188/ for year

Import 30+ 3D File Formats

Free CAD Plugins / Live Linking

CPU-Based Real-time Ray Tracing

GPU-Based Real-time Ray Tracing

Progressive Global Illumination

Scientifically Accurate Materials

700+ Material Presets

Cloud Library for Online Resource Sharing

Axalta Paints / Mold-Tech Textured Plastics

Scattering Medium / Volume Maps (.vdb support)

Cutaway

Multi-Layer Optics / Measured Materials (AxF, XML)

Material Import (Substance Painter, u3m)

Material Templates

Textureable, Unit-Aware Material Properties

Color / Specular / Bump / Opacity Textures

Image Textures / Procedural Textures

Interactive Label Mapping / Label Materials

Pantone / RAL / CIE Lab Colors

Image-Based Lighting (HDRI)

50+ HDRI Environment Presets

Physical Lighting (Area, Point, Spotlight, IES)

Backplate Images / Frontplate Images

Image Styles / Tone-Mapping

Denoise

Product Mode / Interior Mode Rendering Methods

Interactive Scene Tree

Interactive Camera Controls

Camera Depth of Field

Camera Walkthrough Mode

Camera Shift Lens

Rounded Edges

Screenshot

Unlimited Real-Time / Output Resolution

Customizable User Interface

Customizable Hotkeys

Workspaces

Save Reminders / Backup Revisions

Backplate Perspective Matching

Material Graph

Multi-Material

Geometry Shaders (Displace, Flakes, Bubbles, Fuzz)

RealClothTM Edit Weave Pattern

Panoramic Camera (Cube Map, Spherical)

Real-Time Stereo Rendering / Viewing

Model Sets

Studios

Configurator / Material Ways

Interactive HDRI Editor / Sun & Sky

Geometry Viewer / Geometry Tools

NURBS Ray Tracing

Re-Tessellate

Region Rendering (Real-Time / Offline)

Render Queue

Render Passes

Render Layers

Python Scripting

Camera / Part / Material Animation

Camera / Studio Switch Events

Video Map Texture

Deformation Animation Support

Movie Output (Quicktime, AVI, FLV)

Export to ZPR / STL / OBJ / FBX / GLB / GLTF

FlexNet Server (Windows, Mac OS X, Linux)

Floating License Manager / Borrowing

Web Configurator / Interactive, HTML output*

32 Cores Network Rendering*

Siemens NX plugin

*ניתן להוספה

KeyShot 

תוכנת ההדמיה הקלה והמהירה ביותר
המספקת תוצאות מדהימות.

 

למידע נוסף ולרכישת רשיון אנא צרו קשר
בטלפון
052-6556777 או דרך הטופס הבא:


    תפריט